Witamy w klubie Miazga Squash w Krakowie, w miejscu przyjaznym graczom,

gdzie w miłej atmosferze możesz oddać się grze w squasha - jednej z najbardziej dynamicznych gier sportowych na świecie. Jesteś fanem squash, chcesz zmienić otoczenie, spróbować sił w nowym klubie, wypróbować nowy profesjonalny sprzęt? Nie grałeś jeszcze w squasha, nie wiesz czy to gra dla Ciebie, potrzebujesz pomocy przy doborze sprzętu a może nie wiesz, że u nas squash na prawdę oznacza miażdżyć?

Zapraszamy!
U nas poczujesz prawdziwą atmosferę tej "miażdżącej" gry, wyjaśnimy Ci jej zasady oraz podpowiemy jaki wybrać sprzęt.

Klub Miazga

Klub Miazga Squash. We squash harder.

To nasza dewiza, która najlepiej oddaje wrażenie jakie można odnieść w trakcie gry i wizyty w naszym klubie Miazga Squash Kraków. Do dyspozycji graczy oddajemy pięć kortów do squasha, które w przeciwieństwie do pierwszych kortów zbudowanych w Szkole dla Chłopców w Harrow School w Wielkiej Brytanii w roku 1864, są bezpieczne, komfortowe i spełniają normy Światowej Federacji Squasha. Szklane tylne ściany umożliwiają obserwację gry przez osoby towarzyszące grającym, które w trakcie oczekiwania mogą rozsiąść się w wygodnym fotelu i obserwować zmagania zawodników. Dodatkowo gwarantujemy wygodne, przestronne, klimatyzowane szatnie oraz parking bezpłatny bezpośrednio przed wejściem do klubu. Akceptujemy karty płatnicze, Benefit, OK Systems oraz Mybenefit. Zapewniamy również możliwość przetestowania, wypożyczenia i zakupu wysokiej jakości rakiet zaprojektowanych i stworzonych z myślą o użytkownikach ceniących sobie wysoką jakość sprzętu sportowego, spełniającego najwyższe wymogi profesjonalnych graczy. Squash w Kraków staje się coraz bardziej popularny zatem odwiedziny w Klubie Miazga Squash Kraków są świetnym pomysłem na modny i aktywny relaks w Krakowie.

Klub Miazga Squash. Don’t just play. Squash yourself.

Gra umiejętności, szybkości, zręczności i koncentracji… poprostu squash. Gra w squasha dostarcza dużej dawki wysiłku fizycznego. Podczas jednej godziny gry zawodnik może zużyć od 600-1000 kalorii. Co więcej sport ten gwarantuje bardzo zbilansowaną formę wysiłku ponieważ w grę zaangażowane są wszystkie części ciała, nogi, ramiona i tułów. Jest to zatem bardzo pożądany rodzaj wysiłku fizycznego dający możliwość harmonijnego rozwoju ciała, oraz pełnego rozwoju sprawności ruchowych. Z racji wymienionych powyżej cech roku 2003 magazyn Forbes uznał squasha za numer jeden wśród najzdrowszych gier. Należy również dodać, że ogromna ilość endorfin-hormonów szczęścia, które wydzielane są przez organizm człowieka podczas wysiłku fizycznego doskonale pomaga radzić sobie ze stresem dnia codziennego, co dodatkowo przemawia na korzyść tej dynamicznej formy aktywności ruchowej. Zostaw zatem zmartwienia i sprawy codzienne za drzwiami Miazga Klub Squash Kraków i daj się porwać magii tej wspaniałej gry, której grono fanów stale rośnie. I Ty do nich dołącz, dołącz do klub Miazga Squash Gromadzka 101.
Cena squash w klub Miazga jest konkurencyjna w Krakowie.

 

Partnerzy


Copyright © 2012 - Klub Miazga Squash Kraków